Na co dzień korzystamy z wielu urządzeń, które towarzyszą nam niemal przez całą dobę. Z tego powodu są narażone na drobne uszkodzenia wynikające z codziennego użycia. Jednymi z nich są smartwatche, takie jak Apple Watch, z których korzystamy często zarówno w dzień jak i w nocy. Jak o nie dbać i jak dokonywać ich regeneracji?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • jak zadbać o wyświetlacz zegarka Apple Watch
  • na czym polega usuwanie rys z modeli Apple Watch
  • gdzie usunąć mikrouszkodzenia z wyświetlaczy Apple Watch i czy musi to być autoryzowany serwis Apple

Apple Watch to bardzo wytrzymały inteligentny zegarek. Jednak nawet on jest narażony na mikro rysy. Jak zadbać o jego wyświetlacz?

Jak zadbać o wyświetlacz zegarka Apple Watch?

Apple Watch jest bardzo wytrzymałym zegarkiem. W jego wyświetlaczu zastosowano innowacyjne szafirowe szkło. Jednak nawet on podczas codziennego użycia narażony jest na małe zadrapania i mikro rysy. Zwykle nie przeszkadzają nam one w codziennym użytkowaniu, ale z czasem mogą się kumulować i być dla nas irytujące. Nie wystarczy już regularne przecieranie miękką ściereczką. Wtedy warto zainteresować się usługą taką jak usuwanie rys Apple Watch. Na czym ona polega i czy jest w stanie usunąć rysy całkowicie?

Na czym polega usuwanie rys Apple Watch i innych urządzeniach Apple?

Usuwanie rys to kompleksowa usługa regeneracji wyświetlacza naszego zegarka. Obejmuje ona polerowanie ekranu oraz ponowne nałożenie powłoki oelofobowej na szkło szafirowe. Dzięki temu można usunąć niemal wszystkie zarysowania na wyświetlaczu naszego smartwatcha. Skuteczność zależy od rodzaju uszkodzeń i głębokości rysy.

Sama usługa jest bardzo prosta. Wchodzimy na stronę serwisu i wypełniamy wymagane pola formularza. Następnie wysyłamy nasz smartwatch do serwisu (najczęściej koszty wysyłki w  obie strony ponosi serwis), a po polerowaniu nasz zegarek wraca do nas tą samą drogą.

Polerowanie i usługi naprawy oraz regeneracji wyświetlacza oferowane są nie tylko w zegarkach. Podobnie rzecz się ma w przypadku innych urządzeń zawierających wrażliwy ekran. Wymiana szybki iPad Pro to również popularna usługa oferowana w serwisach.

Gdzie usunąć zarysowania na zegarku Apple Watch i Apple Watch Ultra?

Jak znaleźć firmę zajmującą się usuwaniem rys i oferującą profesjonalną usługę polerowania zegarka? Najlepiej znaleźć profesjonalny serwis iPad i Apple Watch w Internecie. Po wpisaniu w wyszukiwarkę interesującej nas usługi i lokalizacji pojawi nam się lista firm oferujących usługi polerowania wyświetlacza w zegarku lub wymiany szybki w ekranie iPad. Wystarczy tylko przeanalizować ich cennik, zasięg działania i opinie klientów, a później skorzystać z tej najkorzystniejszej dla nas. Niezależnie jaki produkt posiadamy, warto o niego dbać aby posiadać go przez długie lata.